طراحی سایت املاک

طراحی سایت املاک

یکی از مهمترین انتخاب های هر شخص، انتخاب محل سکونت است!
تعجب نکنید درست شنیدید خانه همیشه سنبل آرامش و آسایش می باشد هر انسان فارغ از پست و مقام و جایگاه اجتماعی بعد از گذروندن یک روز کاری خارج از منزل زمانی، حتی با فکر به این موضوع که به سمت منزل خود حرکت میکند آرام می شود.
این همان دلیلی است که باعث می شود انسان ها در خرید و یا اجاره ملک چه برای کار و چه برای زندگی بسیار حساس و نکته بین باشند.
حالا بیاید یک مثالی رو بررسی کنیم: شمایی که این مقاله را مطالعه می کنید بطور حتم یا صاحب دفتر مشاوره املاک هستید و یا کارشناس مشاوره املاک فرض کنید شما 10 فایل رهن و اجاره با یک مشخصات مشترک دارید و یک مشتری وارد دفتر شما می شود و با حساسیت تمام به دیدن واحدهای پیشنهادی می روید و بعد از مشاهده 4 واحد یکی از فایل ها را می پسندند. بسیار عالی!
در این لحظه شما چه مدت زمان وقت گذاشتید برای نشان دادن 4 واحد، حداقل 6 ساعت درست است؟
آیا در این مدت زمانی هیچ شخص دیگری به دنبال منزل نبود که شما بتوانید به وی کمک کنید؟ ( ولی شما در دفتر حضور نداشتید و آن اشخاص به دفاتر دیگری مراجعه کردند)
اگر بعد از 6 ساعت هیچ واحدی را نمی پسندیدند چطور؟ ( هزینه این زمان و مشتریان احتمالی که بدلیل نبود شما به دفاتر دیگر مراجعه کردند را چه شخصی پرداخت می کند)
با یک مثال ساده اهمیت داشتن سایت را دیدیم شما با قرار دادن مشخصات و تصاویر کامل از فایل های رهن و اجاره و فروش و ….. در سایت خود هم می توانید از اتلاف وقتتان جلوگیری کنید و هم می توانید با خدمت رسانی تحت وب مشتریان زیادی را در محدوده خود خدمت دهی کنید.

هدف از طراحی سایت مشاوره املاک

این روزها بدلیل شیوه ویروس کرونا رفت و آمدها بسیار کمتر شده است و انسان ها سعی میکنند برای پیدا کردن منزل تنها به یکی دو دفتر مشاوره املاک نزدیک محل زندگی خود مراجعه کنند و هر گزینه ای که موجود بود را با حساسیت کمتر انتخاب کنند، شاید شما با خواندن این متن خوشحال شوید ولی بهتر است بدانید شما به تمام ساکنین محل کار خود نزدیک نیستید و در منطقه شما شاید 10 دفتر املاک دیگر باشد، ولی یک خبر خیلی خوب برای شما دارم.
هیچ دفتر مشاوره املاکی بیشتر از موبایل یک شخص به آن نزدیک نیست، اگر شما تصمیم دارید به تمام ساکنین محل کار خود نزدیک شوید بهترین کار طراحی سایت املاک برای دفتر مشاوره املاک خودتان است.

ما در مجموعه طراحی سایت مرسده با توجه به نیاز بازار و خواست شما مشتریان عزیز توانایی اجرای هرگونه طراحی سایت در زمینه مشاوره املاک را داشته و با مشاوره های رایگان در زمینه طراحی سایت به شما کمک می کنیم به بهترین روش موجود وارد فضای بیکران وب شوید.

ویژگی های سایت املاک

مقایسه سریع : شما می توانید در سایت خود قابلیتی را ارائه دهید تا مراجعه کنندگان سایت تنها با چند کلیک ساده دویا چند فایل را از لحاظ امکانات، ویژگی ها و… با هم مقایسه کنند و بهترین گزینه را با خیالی راحت انتخاب کنند.
املاک فوری : شما می توانید فایل هایی که صاحبان آن نیاز مبرم و سریع به اجاره و یا فروش ملک خود را دارند را بخش های مختلف به راحتی قرار دهید.
درگاه پرداخت : یکی از موارد بسیار مهم در سایت املاک قابلیت پرداخت بیانه جهت حفظ فایل تا زمان مراجعه حضوری می باشد.
بخش بندی : شما می توانید فایل های رهن، اجاره، فروش و…. خود را به صورت مجزا و در دسته بندی های مختص به خود قرار دهید و از سردرگمی مراجعه کنندگان نیز جلوگیری کنید.
امکان عضویت : یکی از راه های گسترش کسب و کار دریافت کمک از جامعه ی هدف همان کسب و کار می باشد شما می توانید با اضافه کردن قابلیت ثبت آگهی فروش یا رهن و اجاره ملک توسط افراد عادی در کنار کاهش حجم کار پرسنل خود از قابلیت تبلیغ دهان به دهان بین افراد عادی محل کار خود به راحتی و بدون هزینه استفاده کنید.
نمایش روی نقشه : بطور حتم به این موضوع برخورد کرده اید که مراجعه کنندگان شما اطلاع دقیقی از منطقه سکونت خود ندارند و زمانی که شما آدرس املاک پیشنهادی خود را اعلام می کنید نمی دانند که کدام منطقه می باشد و شاید هم چند تا از فایل هایی را که شما به آنها نشان میدهید را فقط به خاطر عدم تمایل مراجه کننده مورد قبول واقع نمی شود میدانیم که شما برای حل این موضوع از یک نقشه جامع هوایی از منطقه خود استفاده می کنید و بهتر است که خود را آپدیت کنید و خیلی از کارها را به فضای وب بسپارید

طراحی گرافیکی اختصاصی

طراحی گرافیکی اختصاصی

ما توانایی پیاده سازی هر آنچه که مدنظر و سلیقه مشتریان، متناسب با اصول طراحی را دارا می باشیم.

رعایت اصول سئو

رعایت اصول سئو

ما تمام سایت های طراحی شده را متناسب با استانداردهای روز بهینه سازی می کنیم.

سرعت و امنیت سایت

سرعت و امنیت

زمان با ارزش ترین دارایی هر انسان است و ما برروی این موضوع بسیار حساس هستیم

واکنش گرایی سایت

واکنش گرایی

ما سایتی برای شما طراحی می کنیم که در تمام سخت افزارها جذابیت و کارایی 100% دارد.

پشتیبانی

پشتیبانی

ما در کنار آموزش کار با پنل مدیریت به مدت 3 ماه بصورت رایگان همراه شما هستیم.

قابلیت های عمومی سایت ها

قابلیت های انتخابی و قابل ارائه

نمونه کارهای مرتبط

طراحی سایت شرکتی
طراحی سایت املاک

جدول پکیج های این بخش

طراحی اقتصادی

مناسب برای مجموعه های نوپا
میلیون تومان 2
 • طراحی قالب طبق نظر مجموعه مرسده
 • قرار دادان بخش های معرفی، لیست محصولات یا خدمات، دستاوردها، توانایی ها، گالری عکس و اطلاعات تماس در یک صفحه
 • فضای اختصاصی سایت 200 مگابایت
 • به همراه دامنه IR رایگان
 • صفحه مقالات

طراحی حرفه ای شرکتی

مناسب برای شرکت های متوسط
میلیون تومان 4
 • طراحی قالب طبق نظر مشتری
 • طراحی هر یک از بخش های معرفی، دستاوردها، توانایی ها، گالری عکس و اطلاعات تماس در قالب هایی جداگانه
 • صفحه مخصوص معرفی محصولات یا خدمات
 • چت روم مستقیم واتساپ
 • صفحه مقالات عمومی
 • فضای اختصاصی سایت 500 مگابایت
 • دامنه IR رایگان

طراحی حرفه ای چند منظوره

مناسب برای شرکت های بزرگ به همراه فروشگاه
میلیون تومان 6
 • طراحی قالب طبق نظر مشتری
 • طراحی صفحه فروشگاه
 • قراردادن نقشه گوگل در سایت
 • درگاه پرداخت آنلاین
 • بخش مقالات علمی و تخصصی
 • فضای اختصاصی سایت 2 گیگابایت
 • دامنه IR رایگان