طراحی سایت شخصی

طراحی سایت شخصی یکی از بهترین راه ها برای به اشتراک گذاری توانایی ها، نمونه کارها و دستاوردهای هر شخص می باشد، شاید با خودتان بگویید شبکه های اجتماعی نیز چنین قابلیت هایی را در اختیار شما قرار میدهد و دیگر نیازی به داشتن سایت ندارید ولی بهتر است قبل از تصمیم گیری به این نکته توجه داشته باشید که داشتن یک سایت کاملا شخصی اعتباری دو چندان برای شما به ارمغان می آورد.

مزایای داشتن سایت شخصی
در مقابل شبکه های اجتماعی

شما می توانید مکان قرارگیری بخش ها و چگونگی دسترسی مطالب را در سایتتان به دلخواه خود تغییر دهید و تم رنگی متناسب با کار خود را استفاده کنید در صورتی که چنین قابلیت هایی در شبکه های اجتماعی مانند اینستاگرام، فیسبوک، لینکدین و… بصورت پیش فرض می باشد.

در دید عامه مردم شبکه های اجتماعی بدلیل رایگان بودن و دسترسی آسان به آن جهت راه اندازی حساب کاربری بطور صد در صد قابل اعتماد نیستند در صورتیکه داشتن یک سایت با آدرس اختصاصی نام آن شخص اعتباری دو چندا در ذهن مخاطب ایجاد می کند، استفاده از آدرس شبکه های اجتماعی درسایت یک نوع مکمل برای سایت محسوب می شود ولی استفاده از آدرس سایت در شبکه های اجتماعی باعث افزایش اعتبار کار شما می گردد.

با توجه به این موضوع که شبکه های اجتماعی دارای سیاست هایی مشخص می باشند که امکان دارد یا آن شبکه اجتماعی به کاربران برخی از کشورها سرویس دهی نکند و توسط بعضی از کشورها مورد تایید نباشند و احتمال از دسترس خارج شدن آن سایت وجود دارد اما یک سایت شخصی با آدرسی اختصاصی دچار چنین اتفاقی نمی شود.

شما با داشتن سایت می توانید با سئو و تبلیغات در فضای اینترنت با میلیون ها مخاطب اقدام به کسب درآمد کنید اما با اینکه در شبکه های اجتماعی نیز چنین قابلیت هایی وجود دارد ولی حجم مخاطبان موجود فضای وب نسبت به متخصصان مرتبط درصدشان بسیار بیشتر از تناسب مخاطب و متخصصان مرتبط در شبکه های اجتماعی می باشد و این موضوع امکان کسب درآمد شما را چندین برابر افزایش می دهد.

ویژگی های یک وب سایت شخصی

سایت های شخصی باید دارای ظاهری ساده و دسترسی بسیار آسانی باشند.
نباید از تم های رنگی ساده، خیلی شلوغ، بسیار سرد و یا بسیار گرم استفاده کنید بلکه تم رنگی سایت باید متناسب با کار و تخصص صاحب سایت باشد.
همانطور که در بالا گفتیم شبکه های اجتماعی مکمل سایت شما می باشند و با قراردادن آدرس صفحات خود می توانید اعتبارکسب شده توسط سایت را به صفحات شکبه های اجتماعی خودتان نیز منتقل کنید.

بخش درج نظرات و یا پرسش و پاسخ مهمترین و محبوب ترین بخش این نوع سایت ها می باشند.
طراحی سایت شخصی بر محوریت شخص می باشد و اکثریت تصاویر و ویدئوها باید در این رابطه باشد تا بتواند حس آشنایی و اعتماد را در شخص ایجاد کند.

طراحی سایت شخصی

کاربردهای سایت شخصی

شما می توانید برای اهداف متنوعی اقدام به طراحی سایت شخصی کنید و تنها محدود به حرکت در یک مسیر تعیین شده نیستید.

ارائه رزومه: شما می توانید در سایت خود اقدام به معرفی کار و یا تخصص خود کرده و با قراردادن سوابق تحصیلی، سوابق شخصی، دستاوردها، تقدیرنامه ها، مدارک دوره های طی شده خارج از تحصیل و گواهینامه های معتبر بصورت کاملا حرفه ای خود را معرفی کنید.

اشتراک گذاری نمونه کارها: این موضوع یکی از رایج ترین دلایل راه اندازی سایت شخصی می باشد و برای اکثر مردم قابل استفاد می باشد ولی عموما مخاطبین این نوع موضوعات اشخاصی هستند که در زندگی عادی و حقیقی شناخته شده هستند مانند: بازیگران، ورزشکاران، خوانندگان، نقاشان، نویسندگان و … این دسته از اشخاص با راه اندازی وب سایت علاوه بر معرفی خود اقدام به پروموت (تبلیغ) آثار خود می کنند و همچنین برای دوری از انتشار اخبار کذب، اخبار مربوط به زندگی کاری و شخصی خود را نیز قرار میدهند.

وبلاگ خصوصی: از ابتدایی ترین دلایل و موضوعات برای راه اندازی وب سایت خصوصی انتشار عقاید، افکار و نظرات شخص درخصوص مسائلی خاص (اجتماعی، سیاسی، اقتصادی، روزمره گی و..) می باشد؛ برخی از وبلاگ نویسان شخصی تنها بروی اشتراک گذاری اتفاقات روزمره خود حین سفر، زندگی و یا کار مطلب نویسی می کنند و با قراردادن بخش نظردهی در سایت اقدام به تبادل تجربه در سایت خود نیز می کنند.

آموزش: از سری موضوعات منتخب در این روزها برای راه اندازی یک سایت شخصی بحث استفاده از این بستر برای آموزش دادن می باشد؛ اگر شما در زمینه های خاصی مانند موسیقی، آشپزی، نقاشی، برنامه نویسی و….. تخصص دارید این موضوع برای شما بسیار کاربردی می باشد و می توانید بدون صرفه هزینه های راه اندازی یک آموزشگاه فیزیکی اقدام به جذب هنرجو و کسب درآمد کنید.

طراحی گرافیکی اختصاصی

طراحی گرافیکی اختصاصی

ما توانایی پیاده سازی هر آنچه که مدنظر و سلیقه مشتریان، متناسب با اصول طراحی را دارا می باشیم.

رعایت اصول سئو

رعایت اصول سئو

ما تمام سایت های طراحی شده را متناسب با استانداردهای روز بهینه سازی می کنیم.

سرعت و امنیت سایت

سرعت و امنیت

زمان با ارزش ترین دارایی هر انسان است و ما برروی این موضوع بسیار حساس هستیم

واکنش گرایی سایت

واکنش گرایی

ما سایتی برای شما طراحی می کنیم که در تمام سخت افزارها جذابیت و کارایی 100% دارد.

پشتیبانی

پشتیبانی

ما در کنار آموزش کار با پنل مدیریت به مدت 3 ماه بصورت رایگان همراه شما هستیم.

قابلیت های عمومی سایت ها

قابلیت های انتخابی و قابل ارائه

نمونه کارهای مرتبط

طراحی سایت شرکتی
طراحی سایت شخصی

جدول پکیج های این بخش

طراحی اقتصادی

مناسب برای مجموعه های نوپا
میلیون تومان 2
 • طراحی قالب طبق نظر مجموعه مرسده
 • قرار دادان بخش های معرفی، لیست محصولات یا خدمات، دستاوردها، توانایی ها، گالری عکس و اطلاعات تماس در یک صفحه
 • فضای اختصاصی سایت 200 مگابایت
 • به همراه دامنه IR رایگان
 • صفحه مقالات

طراحی حرفه ای شرکتی

مناسب برای شرکت های متوسط
میلیون تومان 4
 • طراحی قالب طبق نظر مشتری
 • طراحی هر یک از بخش های معرفی، دستاوردها، توانایی ها، گالری عکس و اطلاعات تماس در قالب هایی جداگانه
 • صفحه مخصوص معرفی محصولات یا خدمات
 • چت روم مستقیم واتساپ
 • صفحه مقالات عمومی
 • فضای اختصاصی سایت 500 مگابایت
 • دامنه IR رایگان

طراحی حرفه ای چند منظوره

مناسب برای شرکت های بزرگ به همراه فروشگاه
میلیون تومان 6
 • طراحی قالب طبق نظر مشتری
 • طراحی صفحه فروشگاه
 • قراردادن نقشه گوگل در سایت
 • درگاه پرداخت آنلاین
 • بخش مقالات علمی و تخصصی
 • فضای اختصاصی سایت 2 گیگابایت
 • دامنه IR رایگان