طراحی سایت پزشکی

اگر شما یک پزشک می‌باشید، داشتن یک سایت پزشکی، از جمله نیازهای اساسی حوزه کاری شما است. امروزه خدمات درمان و پزشکی در بستر آنلاین، به صورت چشمگیری افزایش یافته‌اند و به تبع آن، بیماری‌های مختلفی بروز و ظهور یافته‌اند. طراحی سایت پزشکی به پزشک این امکان را می‌دهد تا تخصص خود را به صورت کامل در داخل سایت شرح دهد و در منطقه‌ای به وسعت ایران، شناخته شود

مزایای داشتن یک سایت پزشکی

طراحی سایت پزشکی در عین ساده و شکیل بودن، باید انعطاف پذیری بالایی داشته باشد تا هر کاربری با هر سنی که دارد، بتواند به راحتی با آن ارتباط بگیرد و نیازش را برطرف کند. امروزه به دلیل شیوع گسترده ویروس کرونا و محدودیت های اعمال شده، حضور فیزیکی مردم کمتر شده و بیشتر وقت خود را در خانه سپری می کنند. طبق آمار گزارش شده از گوگل، از زمان شیوع ویروس کرونا، جستجوی مردم در زمینه سلامت و درمان، افزایش چشمگیری داشته است و نقش طراحی سایت پزشکی و مراکز درمانی، بسیار با اهمیت‌ تر از قبل شده است.

اهمیت داشتن یک سایت پزشکی

براساس تحقیقاتی که صورت گرفته است، بالغ بر 70 درصد مردم جهان، مشکلات و بیماری‌های خود را در گوگل سرچ می‌کنند تا بهترین راه حل ممکن برای درمان را پیدا کنند. طراحی سایت پزشکی این امکان را به پزشک می‌دهد تا با توجه به تخصصی که دارد، مقالات جامعی را به اشتراک بگذارد تا مورد استفاده عموم قرار گیرد. با استفاده از سایت پزشکی، پزشک می‌تواند بیوگرافی کامل و مدارک خود را به نمایش بگذارد تا باعث جلب اعتماد بیشتر شود.

از جمله امکانات ویژه سایت‌های پزشکی، این است که می‌توان امکان نوبت‌دهی به صورت آنلاین را فراهم ساخت تا بیماران بدون مراجعه به مطب و معطل شدن در آنجا، وقت ملاقات خود با دکتر را رزرو کنند.

هدف از طراحی سایت پزشکی

از جمله تحولات به وجود آمده در حوزه سلامت و درمان، افزایش تعداد سایت های پزشکی و درمانی است. یکی از دلایل این امر، افزایش تمایل پزشکان و درمانگران به طراحی سایت پزشکی است تا از این طریق بتوانند خدمات بیشتر و بهتری ارائه دهند. طراحی سایت پزشکی به مراجعین و بیماران این امکان را می دهد تا بتوانند به طور موثری از خدماتی نظیر رزرو وقت معاینه پزشکی، مشاوره پزشکی و درمانی و… استفاده کنند. از این روی، طراحی سایت پزشکی آنلاین که در آن تمام اصول سئو و بهینه سازی رعایت شده باشد و بتواند با کاربران سایت نیز تعامل دو جانبه ای داشته باشد، کار تخصصی و مهم است که آژانس طراحی سایت مرسده به پشتوانه کارمندان مجرب و با استعدادی که دارد، می تواند این خدمت را به پزشکان ارائه دهد.

چرا به سایت پزشکی نیاز داریم؟

طراحی سایت پزشکی باعث می شود تا پزشکان، شناخته شده تر بشوند و بتوانند برای خودشان، کسب اعتبار کنند. ناگفته نماند که این روزها یکی از راه های افزایش کسب درآمد و اعتبار، حضور فعال و موثر در فضاهای مجازی و اینترنتی است. طراحی سایت پزشکی، به پیشرفت و رشد حیطه تخصصی پزشک، کمک شایانی می کند. از طریق سایت می توان به معرفی خدمات و تجارب پرداخت تا کاربران، پزشک مد نظر خود را بیشتر بشناسند و به توانایی های او اعتماد کنند. پزشکان می توانند با داشتن یک سایت پزشکی، بدون هیچ گونه محدودیت زمانی و مکانی، به مردم دور و نزدیک خود خدمت رسانی کنند.
همچنین پزشکانی که در زمینه زیبایی مشغول به فعالیت هستند، برای آن که بتوانند اعتماد مراجعین خود را بیشتر جلب کنند، می توانند با درج مطالب آموزشی، نمونه کار و فیلم، میزان توانایی خود را به اشتراک بگذارند. از طریق بخش نظرسنجی، مراجعین می توانند به پزشک خود و خدمتی که برای آن ها ارائه کرده است، بازخورد دهند.

نوبت دهی آنلاین

یکی از قابلیت های ویژه‌ای که در طراحی سایت پزشکی در نظر گرفته می شود، بخش نوبت دهی یا ویزیت آنلاین است که هم برای پزشک و هم برای مراجع، بسیار مطلوب است. از طریق این قابلیت، دیگر مراجعین در صف های خسته کننده منتظر نمی مانند و می توانند در موعد مقرر و بدون هدر شدن وقت، پزشک خود را ملاقات کنند. از دیگر قابلیت هایی که در طراحی سایت پزشکی اعمال می شود، پرداخت آنلاین است. مراجع یا بیمار از این طریق می تواند هزینه ویزیت یا درمان خود را از طریق سایت پزشکی، پرداخت کند.

طراحی سایت پزشکی
طراحی گرافیکی اختصاصی

طراحی گرافیکی اختصاصی

ما توانایی پیاده سازی هر آنچه که مدنظر و سلیقه مشتریان، متناسب با اصول طراحی را دارا می باشیم.

رعایت اصول سئو

رعایت اصول سئو

ما تمام سایت های طراحی شده را متناسب با استانداردهای روز بهینه سازی می کنیم.

سرعت و امنیت سایت

سرعت و امنیت

زمان با ارزش ترین دارایی هر انسان است و ما برروی این موضوع بسیار حساس هستیم

واکنش گرایی سایت

واکنش گرایی

ما سایتی برای شما طراحی می کنیم که در تمام سخت افزارها جذابیت و کارایی 100% دارد.

پشتیبانی

پشتیبانی

ما در کنار آموزش کار با پنل مدیریت به مدت 3 ماه بصورت رایگان همراه شما هستیم.

قابلیت های عمومی سایت ها

قابلیت های انتخابی و قابل ارائه

نمونه کارهای مرتبط

طراحی سایت پزشکی
طراحی سایت شخصی

جدول پکیج های این بخش

طراحی اقتصادی

مناسب برای پزشکان عمومی
میلیون تومان 2
 • طراحی قالب طبق نظر مجموعه مرسده
 • قرار دادان بخش های معرفی، تقویم کاری، دستاوردها، توانایی ها، گالری عکس و اطلاعات تماس در یک صفحه
 • فضای اختصاصی سایت 200 مگابایت
 • به همراه دامنه IR رایگان
 • صفحه مقالات

طراحی حرفه ای شخصی

مناسب برای پزشکان متخصص و زیبایی
میلیون تومان 4
 • طراحی قالب طبق نظر مشتری
 • طراحی هر یک از بخش های معرفی، دستاوردها، توانایی ها، گالری عکس و اطلاعات تماس در قالب هایی جداگانه
 • سیستم نوبت دهی آنلاین
 • چت روم مستقیم واتساپ
 • صفحه مقالات عمومی
 • فضای اختصاصی سایت 500 مگابایت
 • دامنه IR رایگان

طراحی حرفه ای مجموعه

مناسب برای کلینیک ها و ساختمان پزشکان
میلیون تومان 6
 • طراحی قالب طبق نظر مشتری
 • معرفی بخش های موجود در مجموعه
 • صفحه اختصاصی برای هر پزشک
 • درگاه پرداخت آنلاین
 • بخش مقالات علمی و تخصصی
 • فضای اختصاصی سایت 2 گیگابایت
 • دامنه IR رایگان